Váš partner pro zelené teplo

+420 605 231 690


Dopřejte si čistý vzduch a zdravé lesy

O nás

Kvalita prostředí, ve kterém žijeme a schopnost ovlivňovat ho dnes i v budoucnu, nás přiměla v roce 2012 založit společnost B Energy s.r.o. Úbytek energetických zdrojů a míra znečištění životního prostředí nás nutí zamýšlet se nad chováním člověka a volá po změně životního stylu. Naším cílem je zlepšit nejen čistotu a zdraví přírody pro budoucí generace, ale zlepšit životní podmínky i pro nás.

Žijeme v oblasti, kde je jednou z nejdůležitějších součástí bydlení zajišťování tepla na větší část roku. Do budoucna se již nemůžeme spoléhat na hojně využívané fosilní zdroje surovin - uhlí a zemní plyn, nejen proto, že se tvořili miliony let a nám stačí několik generací pro jejich vyčerpání, ale zejména proto, že jejich těžba znamená obrovskou zátěž pro přírodu, ve které žijeme a které obrazem je naše vlastní zdraví. Proto jsme se rozhodli investovat do zařízení pro zpracování BIOMASY. Výroba a prodej biopaliva - DŘEVNÍ ŠTĚPKY je způsob, jakým se naše společnost může aktivně podílet na výrobě tepelné a elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Pečlivou studií této oblasti jsme vybrali ty nejvhodnější stroje s vyspělými technologiemi a takto dokážeme efektivně zpracovat dřevní hmotu, klestí, odpad z pil a truhláren a vyrábět dřevní štěpku.

V oblasti biopaliv jsme připraveni na partnerskou spolupráci se soukromou, komunální, veřejnou i průmyslovou sférou.


RSS

Novinky

Technologie na výrobu paliv z ostatních odpadů

18. Únor 2021
Společnost B ENERGY s.r.o. je nositelem projektu s názvem "Technologie na výrobu paliv z ostatních odpadů", který je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí.

Zobrazit celou novinku

Dozvíte se, že...

Dokážeme seštěpkovat jakoukoliv dřevní hmotu od větví, klestí, roští až po kmeny stromů do průměru 60 cm.

Výhřevnost štěpky je 15 MJ/kg.

Štěpkování


© 2022, B ENERGY s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑